-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Нове будівництво футбольного стадіону для дитячо – аматорського футболу в м.Берислав Херсонської області
Тендер Prozorro UA-2019-03-22-001010-c
Нове будівництво футбольного стадіону для дитячо – аматорського футболу в м.Берислав Херсонської області
Торги не відбулися
112 720 344.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 8 000.00 UAH
мін. крок: 0% або 8 000.00 UAH
Період уточнення:
22.03.2019 13:32 - 07.04.2019 00:00
Відповідь надана
щодо відкирття небюджетного рахунку
Номер:
da3ede3eb9f641a5970e352cb8177193
Дата опублікування:
27.03.2019 15:27
Опис:
Умовами тендерної документації відсутня вимога щодо відкриття Учасником небюжджетного рахунку відкритого в ГУДКСУ.
Разом з тим, Пунктом 4.2. проекту Договору, що є додатком №4 до тендерної документації визначено, що «Підрядник зобов’язується оформити небюджетний рахунок, відкритий на своє ім'я в органах Казначейства у встановленому законодавством порядку, з подальшим використанням Підрядником отриманої від Замовника попередньої оплати, виключно з такого рахунку на цілі, визначені даним договором».
Запитання
Чи необхідно відкривати Учаснику процедури закупівлі небюджетний рахунок в ГУДКСУ до дати проведення процедури закупівлі та вказувати цю інформацію в тендерній пропозиції такого Учасника, чи ця вимога стосується безпосередньо Учасника-Переможцем, з ким буде укладено відповідний Договір підряду?
Відповідь:
В тендерній документації у розділі 3 міститься вимога щодо надання проекту договору про закупівлю, згідно з Додатком 4 до цієї тендерної документації. А сам додаток 4 не містить вимоги щодо заповнення проекту договору, тому небюджетний рахунок в ГУДКСУ має бути відкритий переможцем торгів до дати укладання договору
Дата відповіді:
08.04.2019 14:03