-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Нове будівництво футбольного стадіону для дитячо – аматорського футболу в м.Берислав Херсонської області
Тендер Prozorro UA-2019-03-22-001010-c
Нове будівництво футбольного стадіону для дитячо – аматорського футболу в м.Берислав Херсонської області
Торги не відбулися
112 720 344.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 8 000.00 UAH
мін. крок: 0% або 8 000.00 UAH
Номер:
6dada0cf6b5f470f888a107a164dbf62
Внутрішній номер закупівлі:
3248236
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-03-22-001010-c
Замовник:
Бериславська районна комплексна дитячо-юнацька спортивна школа імені В.К.Сергеєва
×
-
Код ЄДРПОУ:
24751610
-
Адреса:
74300, Україна, Херсонська область, Берислав, Шевченко, 20А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лазебник Олександр 0554676668 berislavdush@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45300000-0 Будівельно-монтажні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
112 720 344.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
8 000.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
500 000.00 UAH
Період уточнення:
22.03.2019 13:32 - 07.04.2019 00:00
Період прийому пропозицій:
22.03.2019 13:32 - 17.04.2019 00:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Нове будівництво футбольного стадіону для дитячо – аматорського футболу в м.Берислав Херсонської області
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 25.12.2020