-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Нове будівництво футбольного стадіону для дитячо – аматорського футболу в м.Берислав Херсонської області
Тендер Prozorro UA-2019-03-22-001010-c
Нове будівництво футбольного стадіону для дитячо – аматорського футболу в м.Берислав Херсонської області
Торги не відбулися
112 720 344.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 8 000.00 UAH
мін. крок: 0% або 8 000.00 UAH
Номер:
49cf889916bc4a09b14b5e5760c7387f
Ідентифікатор моніторингу:
UA-M-2019-04-08-000014
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу:
08.04.2019 00:00
Період моніторингу:
08.04.2019 17:06 - 02.05.2019 00:00
Статус:
Порушення виявлені
Опис:
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ПІВДЕННИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
УПРАВЛІННЯ ПІВДЕННОГО ОФІСУ ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ В ХЕРСОНСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Н А К А З
08.04.2019 № 100
Херсон
Про початок
моніторингу закупівель
Відповідно до частини другої статті 71 Закону України «Про публічні закупівлі», підпункту 15 пункту 10 Положення про Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області, затвердженого наказом Південного офісу Держаудитслужби 12 жовтня 2016 року № 8
НАКАЗУЮ:
1. Почати моніторинг закупівлі ID: UA-2019-03-22-001010-c
Підставою для здійснення моніторингу закупівлі є:
- виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель;
- інформація, отримана від громадських об’єднань, про наявність ознак порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель, виявлених за результатами громадського контролю у сфері публічних закупівель відповідно до статті 9 цього Закону.
2. Відділу контролю у сфері закупівель забезпечити проведення моніторингу закупівлі, зазначеної у пункті 1 цього наказу.
Начальник управління Д.КРУКОВСЬКИЙ
Етапи закупівельного процесу:
- Планування закупівлі та оприлюднення інформації про її проведення
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
- Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель
- Інформація, отримана від громадських об'єднань, про наявність ознак порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель, виявлених за результатами громадського контролю у сфері публічних закупівель відповідно до статті 7 цього Закону
Детальніше
Висновок про результати моніторингу
Статус порушень:
Виявлені
Тип порушень:
- Інші порушення законодавства у сфері закупівель
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства:
За результатами проведеного моніторингу встановлено порушення вимог частини першої статті 23 Закону.
За результатами аналізу питань визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані (додатку) та складання тендерної документації порушень законодавства у сфері публічних закупівель не встановлено.
17.04.2019 Замовник відмінив процедуру закупівлі у зв’язку з поданням менше двох пропозицій.
Зобов’язанння щодо усунення порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель:
З огляду на встановлені порушення законодавства у сфері публічних закупівель та їх усунення в ході моніторингу, керуючись пунктом 7 статті 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні» та підпунктом 16 пункту 6, пунктом 7 Положення про Державну аудиторську службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 лютого 2016 року № 43, Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області зобов’язує здійснити заходи щодо недопущення виявлених порушень у майбутньому.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі:
Дата закінчення моніторингу: 24 квітня 2019 року.
Предметом аналізу були наступні питання: планування закупівлі, оприлюднення інформації щодо закупівлі, відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон).
Під час моніторингу проаналізовано: річний план закупівель на 2019 рік, оголошення про проведення процедури закупівлі, звернення від 27.03.2019 щодо надання замовником роз’яснення з питань викладених у тендерній документації та відповідь на них від 08.04.2019, тендерну документацію затверджену протоколом тендерного комітету Замовника від 22.03.2019 з урахуванням змін внесених 08.04.2019, відповідь Замовника на пояснення від 12.04.2019.
За результатами проведеного моніторингу встановлено порушення Замовником вимог частини першої статті 23 Закону в частині не надання протягом трьох робочих днів роз’яснення на звернення.
Період усунення порушень:
24.04.2019 17:57 - 14.05.2019 00:00
Дата публікації висновку:
24.04.2019 17:57
Запити/Пояснення
Номер:
12bbe1f2730045bda6f762c073df2cf6
Назва:
Запит Замовнику на пояснення
Дата опублікування:
09.04.2019 17:15
Дата до якої повинна бути надана відповідь:
15.04.2019 00:00
Опис:
У межах проведення моніторингу закупівлі робіт з нового будівництва футбольного стадіону для дитячо – аматорського футболу в м.Берислав Херсонської області (інформацію опубліковано в інформаційно-телекомунікаційній системі закупівель Prozorro за номером ID: UA-2019-03-22-001010-c) та відповідно до пунктів 6 та 11 статті 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», частини п’ятої статті 7-1 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) та підпунктів 2 та 9 пункту 6, пункту 7 Положення про Державну аудиторську службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 лютого 2016 року № 43, постала потреба в отриманні пояснень з питань:
Поясніть: якою датою оформлений протокол засідання тендерного комітету щодо прийняття рішення про надання роз’яснення на звернення, яке оприлюднено на веб-порталі Уповноваженого органу 27.03.2019 (просимо до відповіді додати скановану копію цього протоколу)?
Пояснення необхідно надати через електронну систему закупівель протягом трьох робочих днів з дня отримання цього запиту. При цьому до пояснень може бути долучено їх документальне підтвердження.
Номер:
1bd71bbdeaad488580826b97d1d86339
Назва:
пояснення
Дата опублікування:
12.04.2019 15:30
Опис:
Відповідно до статті 23 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), у разі несвоєчасного надання або ненадання Замовником роз’яснень щодо змісту тендерної документації строк подання тендерних пропозицій автоматично продовжується електронною системою не менше як на сім днів. Крім того, Замовник має право з власної ініціативи чи за результатами звернень або на підставі рішення органу оскарження внести зміни до тендерної документації. У разі внесення змін до тендерної документації строк для подання тендерних пропозицій продовжується в електронній системі закупівель таким чином, щоб з моменту внесення змін до тендерної документації до закінчення строку подання тендерних пропозицій залишалося не менше ніж сім днів.
Зважаючи на відсутність кворуму, необхідного для прийняття рішень тендерним комітетом, засідання тендерного комітету було проведено 08 квітня 2019 р. , при цьому, кінцевий строк подання тендерних пропозицій було продовжено до 17 квітня 2019 року, у відповідності з вимогами ст. 23 Закону.