-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт, а саме: облаштування Центру ментального здоров’я в приміщенні Консультативно діагностичної поліклініки для дорослих, за адресою: вул. Садова, 38 в м. Ірпінь, Київської області за кодом ДК 021:2015: 45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-012536-a
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 19.09.26 00:00)
1 079 835.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
14
дн
23
год
04
хв
41
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Період уточнення:
03.09.2026 16:15 - 16.09.2026 00:00
Відповідь надана
Уточнення
Номер:
d50132f6b5634e4c868102197e0e2a50
Дата опублікування:
03.09.2026 17:09
Опис:
Шановний замовнику, Додаток 2 - адреса надання послуг м. Буча вул. Польова 19
І в той же час предмет закупівлі - Поточний ремонт м. Ірпінь
Відповідь:
Дякую, будуть внесені зміни до тендерної документації.
Дата відповіді:
03.09.2026 17:41