• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Поточний ремонт, а саме: облаштування Центру ментального здоров’я в приміщенні Консультативно діагностичної поліклініки для дорослих, за адресою: вул. Садова, 38 в м. Ірпінь, Київської області за кодом ДК 021:2015: 45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)

1 079 835.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
05
год
51
хв
28
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 67d1b9a9e0e242d4837de2be2539c630
Внутрішній номер закупівлі: 30285905
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-03-012536-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІРПІНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ІРПІНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Дяченко Олена Миколаївна 380459761331 diachenkoelena@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 1 079 835.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 03.09.2026 16:15 - 16.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 03.09.2026 16:15 - 19.09.2026 00:00
Період оскарження: 03.09.2026 16:15 - 16.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 14:25

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 079 835.00 Поточний ремонт, а саме: облаштування Центру ментального здоров’я в приміщенні Консультативно діагностичної поліклініки для дорослих, за адресою: вул. Садова, 38 в м. Ірпінь, Київської області