-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт, а саме: облаштування Центру ментального здоров’я в приміщенні Консультативно діагностичної поліклініки для дорослих, за адресою: вул. Садова, 38 в м. Ірпінь, Київської області за кодом ДК 021:2015: 45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи
Оголошено тендер
1 295 802.00
UAH
Номер:
10d2ee1a004d4fa3acf68a8a37b00e0d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-03-015323-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІРПІНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ІРПІНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
26191575
-
Адреса:
08200, Україна, Київська область, Ірпінь, ВУЛИЦЯ САДОВА, будинок 38
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІРПІНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ІРПІНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
26191575
-
Адреса:
08200, Україна, Київська область, Ірпінь, ВУЛИЦЯ САДОВА, будинок 38
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 295 802.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт, а саме: облаштування Центру ментального здоров’я в приміщенні Консультативно діагностичної поліклініки для дорослих, за адресою: вул. Садова, 38 в м. Ірпінь, Київської області за кодом ДК 021:2015: 45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
03.09.2026 16:01
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:2010 - Багатопрофільна стаціонарна медична допомога населенню
Адміністративно-територіальна класифікаціяІрпінь
Сума1 295 802.00 UAH