-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Послуги зі страхування нерухомого майна
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-006188-a
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 19.09.26 00:00)
40 000.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
14
дн
22
год
00
хв
21
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Період уточнення:
03.09.2026 12:32 - 16.09.2026 00:00
Відповідь надана
Щодо Договору
Номер:
d78ccb01a38a4272a3567759d6d9bf97
Дата опублікування:
03.09.2026 14:01
Опис:
Шановний Замовнику. Просимо вказати в Договорі наступним чином інформацію щодо ЗУСП: Договір укладено відповідно до Загальних умов страхового продукту «______________________________________________", затверджених _______________, (далі – Загальні умови страхового продукту), що розміщені у відкритому доступі на вебсайті Страховика _____________________" ). Дякуємо
Відповідь:
Шановний Учаснику, відповідні зміни будуть внесені. Дякуємо.
Дата відповіді:
03.09.2026 14:31