• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Послуги зі страхування нерухомого майна

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 19.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 19.09.26 00:00)

40 000.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
14
дн
23
год
18
хв
47
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 86d6dfe74e834a7db1f3a5b613d7a52c
Внутрішній номер закупівлі: 30279623
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-03-006188-a   
Замовник: Комунальне некомерційне товариство «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Дніпропетровської обласної ради»
Контактна особа: Оксана Горячева +380673532077 oksanagoraceva00@ukr.net https://emddnipro.itmed.org
Класифікатор ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 40 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 03.09.2026 12:32 - 16.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 03.09.2026 12:32 - 19.09.2026 00:00
Період оскарження: 03.09.2026 12:32 - 16.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 14:29

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴40 000.00 Послуги зі страхування нерухомого майна