-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги зі страхування нерухомого майна
Оголошено тендер
40 000.00
UAH
Номер:
2dc1e645669046f9bbf9c3aa49dd3540
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-01-007661-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне товариство «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Дніпропетровської обласної ради»
×
-
Код ЄДРПОУ:
26136949
-
Адреса:
49005, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, пл. Соборна, буд. 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне товариство «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Дніпропетровської обласної ради»
×
-
Код ЄДРПОУ:
26136949
-
Адреса:
49005, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, пл. Соборна, буд. 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
40 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги зі страхування нерухомого майна
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
66510000-8 Страхові послуги
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
01.09.2026 13:55
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти НСЗУ
Сума40 000.00 UAH