-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
26Т-769_44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Труби обсадні безшовні або електрозварні із зовнішнім діаметром 508,00мм (20 дюйм) з муфтовим різьбовим з’єднанням Buttress) (Лот №1 - 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Труби обсадні безшовні або електрозварні із зовнішнім діаметром 508,00мм (20 дюйм) з муфтовим різьбовим з’єднанням Buttress); Лот №2 - 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Труби обсадні безшовні або електрозварні із зовнішнім діаметром 508,00мм (20 дюйм) з муфтовим різьбовим з’єднанням Buttress); Лот №3 - 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Труби обсадні безшовні або електрозварні із зовнішнім діаметром 508,00мм (20 дюйм) з муфтовим різьбовим з’єднанням Buttress))
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-006323-a
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
99 067 500.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
02
год
42
хв
56
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Період уточнення:
02.09.2026 13:12 - 15.09.2026 00:00
Звернень немає. Додайте звернення першим. До завершення можливості подачі звернень залишилося 12 днів