• Відкриті торги з особливостями
  • Мультилотова
  • КЕП

26Т-769_44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Труби обсадні безшовні або електрозварні із зовнішнім діаметром 508,00мм (20 дюйм) з муфтовим різьбовим з’єднанням Buttress) (Лот №1 - 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Труби обсадні безшовні або електрозварні із зовнішнім діаметром 508,00мм (20 дюйм) з муфтовим різьбовим з’єднанням Buttress); Лот №2 - 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Труби обсадні безшовні або електрозварні із зовнішнім діаметром 508,00мм (20 дюйм) з муфтовим різьбовим з’єднанням Buttress); Лот №3 - 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Труби обсадні безшовні або електрозварні із зовнішнім діаметром 508,00мм (20 дюйм) з муфтовим різьбовим з’єднанням Buttress))

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)

99 067 500.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
07
год
50
хв
59
сек
Гарантія Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 4fa0978170264c1fb884d6973f858d90
Внутрішній номер закупівлі: 30265127
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-02-006323-a   
Замовник: АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
Контактна особа: Наталія Гученко +380506381345 nataliia.guchenko@ugv.com.ua http://ugv.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 99 067 500.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 02.09.2026 13:12 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 02.09.2026 13:12 - 18.09.2026 00:00
Період оскарження: 02.09.2026 13:12 - 15.09.2026 00:00
Аукціон: з 18.09.2026 12:18

Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)

  • Лот №1 ₴29 720 250.00 Лот №1 - 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Труби обсадні безшовні або електрозварні із зовнішнім діаметром 508,00мм (20 дюйм) з муфтовим різьбовим з’єднанням Buttress)
  • Лот №2 ₴34 673 625.00 Лот №2 - 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Труби обсадні безшовні або електрозварні із зовнішнім діаметром 508,00мм (20 дюйм) з муфтовим різьбовим з’єднанням Buttress)
  • Лот №3 ₴34 673 625.00 Лот №3 - 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Труби обсадні безшовні або електрозварні із зовнішнім діаметром 508,00мм (20 дюйм) з муфтовим різьбовим з’єднанням Buttress))