-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Труби обсадні безшовні або електрозварні із зовнішнім діаметром 508,00мм (20 дюйм) з муфтовим різьбовим з’єднанням Buttress (Лот №1 - 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Труби обсадні безшовні або електрозварні із зовнішнім діаметром 508,00мм (20 дюйм) з муфтовим різьбовим з’єднанням Buttress); Лот №2 - 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Труби обсадні безшовні або електрозварні із зовнішнім діаметром 508,00мм (20 дюйм) з муфтовим різьбовим з’єднанням Buttress); Лот №3 - 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Труби обсадні безшовні або електрозварні із зовнішнім діаметром 508,00мм (20 дюйм) з муфтовим різьбовим з’єднанням Buttress))
Оголошено тендер
118 881 000.00
UAH
Номер:
cf9e7c14ab7c4078a2138c1eb6837c60
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-02-004155-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019775
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, м. Київ, Шевченківський район ВУЛИЦЯ КУДРЯВСЬКА будинок 26/28
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019775
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, м. Київ, Шевченківський район ВУЛИЦЯ КУДРЯВСЬКА будинок 26/28
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
118 881 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Труби обсадні безшовні або електрозварні із зовнішнім діаметром 508,00мм (20 дюйм) з муфтовим різьбовим з’єднанням Buttress (Лот №1 - 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Труби обсадні безшовні або електрозварні із зовнішнім діаметром 508,00мм (20 дюйм) з муфтовим різьбовим з’єднанням Buttress); Лот №2 - 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Труби обсадні безшовні або електрозварні із зовнішнім діаметром 508,00мм (20 дюйм) з муфтовим різьбовим з’єднанням Buttress); Лот №3 - 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Труби обсадні безшовні або електрозварні із зовнішнім діаметром 508,00мм (20 дюйм) з муфтовим різьбовим з’єднанням Buttress))
Примітки:
Закупівля Товару здійснюється із застосуванням вимог локалізації виробництва.
Код УКТ ЗЕД є орієнтовним та може бути уточнений (змінений) під час укладення договору відповідно до товару, запропонованого переможцем процедури закупівлі з урахуванням вимог щодо локалізації.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Дата опублікування:
02.09.2026 11:00
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Труби обсадні безшовні або електрозварні із зовнішнім діаметром 508,00 мм (20 дюймів) з муфтовим різьбовим з’єднанням Buttress
×
-
УКТ ЗЕД:
7305200000 - труби обсадні, використовувані для буріння нафтових та газових свердловин
Кількість
2100 метр
Період постачання
(не задано)
Труби обсадні, безшовні або електрозварні із зовнішнім діаметром 508,00 мм (20 дюймів) з муфтовим різьбовим з’єднанням Buttress
×
-
УКТ ЗЕД:
7305200000 - труби обсадні, використовувані для буріння нафтових та газових свердловин
Кількість
2450 метр
Період постачання
(не задано)
Труби обсадні безшовні або електрозварні із зовнішнім діаметром 508,00 мм (20 дюймів) з муфтовим різьбовим з’єднанням Buttress
×
-
УКТ ЗЕД:
7305200000 - труби обсадні, використовувані для буріння нафтових та газових свердловин
Кількість
2450 метр
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума118 881 000.00 UAH