-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Ультракороткофокусний інтерактивний лазерний проектор з двома екранами, ультракороткофокусний інтерактивний лазерний проектор
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-012800-a
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 09:00)
24 833.33
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
07
год
15
хв
41
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Період уточнення:
31.08.2026 19:37 - 05.09.2026 00:00
Без відповіді
Уточнення
Номер:
9734382b4ce242debd8766d51d26cf85
Дата опублікування:
31.08.2026 20:44
Опис:
Шановний замовнику! З сукупністю технічних характеристик Вашим вимогам відповвідає ультракороткофокусний інтерактивний лазерний проектор BENQ LH856UST https://www.benq.eu/en-eu/business/projector/lh856ust.html Вартість лише ОДНОГО такого проектора - більше 100 000 (Ста тисяч) гривень. Прохання уточнити: Ви за бюджет 24 833,33 грн. без ПДВ хочете призбати 2 (ДВА) проектори та 2 (ДВА) екрани. Вірно?