-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ультракороткофокусний інтерактивний лазерний проектор з двома екранами, ультракороткофокусний інтерактивний лазерний проектор
Оголошено тендер
298 000.00
UAH
Номер:
dc5ec5bd877149a68ec8e85b48ed09bd
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-25-014026-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ІНСТИТУТ ПРИКЛАДНИХ ПРОБЛЕМ МЕХАНІКИ І МАТЕМАТИКИ ІМ.Я.С.ПІДСТРИГАЧА НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03534430
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ІНСТИТУТ ПРИКЛАДНИХ ПРОБЛЕМ МЕХАНІКИ І МАТЕМАТИКИ ІМ.Я.С.ПІДСТРИГАЧА НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03534430
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
298 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Ультракороткофокусний інтерактивний лазерний проектор з двома екранами, ультракороткофокусний інтерактивний лазерний проектор
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
38650000-6 Фотографічне обладнання
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
25.06.2026 16:18
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Ультракороткофокусний інтерактивний лазерний проектор з двома екранами
Кількість
1 штука
Період постачання
до 30.10.2026
Ультракороткофокусний інтерактивний лазерний проектор
Кількість
1 штука
Період постачання
до 30.10.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2201390 - Підтримка пріоритетних напрямів наукових досліджень і науково-технічних (експериментальних) розробок, наукова і науково-технічна діяльність закладів вищої освіти та наукових установ
Сума181 000.00 UAH
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:6541030 - Наукова і науково-технічна діяльність наукових установ Національної академії наук України
Сума117 000.00 UAH