-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Ультракороткофокусний інтерактивний лазерний проектор з двома екранами, ультракороткофокусний інтерактивний лазерний проектор
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-012800-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 09:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 09:00)
24 833.33
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
08
год
31
хв
13
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
3e93fe15a70a4763bc54c4ba197e6601
Внутрішній номер закупівлі:
30246023
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-012800-a
Замовник:
ІППММ ІМ.Я.С.ПІДСТРИГАЧА НАН УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03534430
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кіт Любомира Миколаївна +380939200656 romankit@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
38650000-6 Фотографічне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
24 833.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 19:37 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 19:37 - 08.09.2026 09:00
Період оскарження:
31.08.2026 19:37 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 12:05
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴24 833.33 Ультракороткофокусний інтерактивний лазерний проектор з двома екранами, ультракороткофокусний інтерактивний лазерний проектор