-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Візок гідравлічний (рокла) 2,5т
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-006374-a
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 08:00)
36 770.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
14
год
21
хв
34
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Період уточнення:
31.08.2026 14:14 - 14.09.2026 00:00
Відповідь надана
Аналоги
Номер:
e1cbcd675c05483ea386c811d31c72a3
Дата опублікування:
31.08.2026 16:24
Опис:
Добрий день.
Просимо внести зміни в технічні характеристики візка, а саме вказати "Розмір передніх коліс Ø не більше 200х50", "Розмір задніх коліс Ø не більше 80х70". Це дозволить розширити коло потенційних учасників.
Відповідь:
Шановний Учаснику, технічні характеристики залишаються без змін.
Замовник самостійно визначає необхідні технічні характеристики предмета закупівлі з огляду на специфіку предмета закупівлі з технічними характеристиками що відповідають вимогам та потребам замовника, керуючись принципами здійснення закупівель та з дотриманням законодавства.
Дата відповіді:
01.09.2026 11:56