-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Візок гідравлічний (рокла) 2,5т
Оголошено тендер
44 124.00
UAH
Номер:
d247067694f846b1a77802aa46ac125c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-007806-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Військова частина 1471
×
-
Код ЄДРПОУ:
23311530
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
Військова частина 1471
×
-
Код ЄДРПОУ:
23311530
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
44 124.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Візок гідравлічний (рокла) 2,5т
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
42410000-3 Підіймально-транспортувальне обладнання
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
31.08.2026 14:07
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1002030 - Забезпечення виконання завдань, функцій та підготовка кадрів Державною прикордонною службою України
Сума0.00 UAH