-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Візок гідравлічний (рокла) 2,5т
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-006374-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 08:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 08:00)
36 770.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
17
год
04
хв
36
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
b68753c5e1934863a8f63cc01abfed9a
Внутрішній номер закупівлі:
30239664
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-006374-a
Замовник:
Військова частина 1471
×
-
Код ЄДРПОУ:
23311530
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Клименко Юлія Ігорівна 380980117782 YKlymenko@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
42410000-3 Підіймально-транспортувальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
36 770.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 14:14 - 14.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 14:14 - 17.09.2026 08:00
Період оскарження:
31.08.2026 14:14 - 14.09.2026 00:00
Аукціон:
з 18.09.2026 14:45
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴36 770.00 Візок гідравлічний (рокла) 2,5 т