-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Насоси
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-004715-a
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
96 000.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
03
год
47
хв
26
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Період уточнення:
31.08.2026 13:10 - 05.09.2026 00:00
Без відповіді
Технічні вимоги до предмету закупівлі
Номер:
7c671fb744a9445a8ab8228af7a45c45
Дата опублікування:
31.08.2026 16:43
Опис:
Шановний замовнику!
Просимо надати уточнення та розяснення по наступними технічним характеристикам:
1) Максимальна температура рідини, що перекачується - 100 °C
Відповідно до каталогу заводу-виробника та відкритих джерел для насоса циркуляційного (NR50/125 A/B) максимальна температура рідини, що перекачується становить +90 °C.
2) матеріал робочого колеса — чавун
Просимо обґрунтувати вимогу щодо робочого колеса з чавуну, оскільки для насосів даного типу таких світових брендів як DAB, IMP PUMPS, WILO стандартним і широко застосовуваним виконанням є робоче колесо з нержавіючої сталі або високоміцного технополімеру. Чи допускається еквівалент - робоче колесо з нержавіючої сталі, за умови забезпечення заявлених гідравлічних параметрів?
3) Висота подачі H max – 17,5 м та Подача Q max - 30 м³/год
Повідомляємо що дані показники не являються максимальними для насоса моделі NR50/125 A/B. Це номінальні показники (робоча точка даного насоса).
До того ж, звертаємо Вашу увагу, що встановлення точних, фіксованих технічних характеристик обладнання без визначення мінімальних чи максимальних значень (без використання часток «не менше», «не більше») або діапазонних показників є прямим порушенням вимог законодавства у сфері публічних закупівель та штучно звужує коло потенційних учасників. Аналіз ринку насосного обладнання свідчить, що поєднанню зазначених фіксованих параметрів (напір рівно 17.5 м та подача рівно 30 м³/год) відповідає виключно одна конкретна модель конкретного виробника. Жоден інший світовий чи вітчизняний виробник високоякісного насосного обладнання не виготовляє насоси з абсолютно ідентичними параметрами до десятих часток, хоча їхня продукція є повноцінним аналогом, здатним на 100% забезпечити технологічні потреби Замовника. Наприклад, аналогічні насоси інших європейських брендів мають наступні номінальні параметри параметри: напір 17–19 м та подачу 29–31 м³/год.
Відповідно до частини 4 статті 22 Закону України «Про публічні закупівлі», тендерна документація не повинна містити вимог, що обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників. Згідно з усталеною практикою Постійно діючої адміністративної колегії АМКУ з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель, встановлення технічних показників під конкретну модель одного виробника визнається дискримінацією.Такий підхід Замовника унеможливлює подання пропозицій еквівалентного товару та обмежує конкуренцію, що суперечить принципам публічних закупівель, визначеним у статті 5 Закону, зокрема: добросовісна конкуренція серед учасників, відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель, недискримінація учасників та рівне ставлення до них.На підставі вищевикладеного, керуючись ст. 5, ст. 22, ст. 24 Закону України «Про публічні закупівлі».
ПРОСИМО: Внести зміни до Тендерної документації та викласти пункти технічних вимог до предмету закупівлі у спосіб, що дозволить забезпечити конкуренцію та запропонувати еквіваленти.
Дякуємо!