• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Насоси

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)

96 000.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
06
год
01
хв
51
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 7111d3cda1344799a63de47fc01279cc
Внутрішній номер закупівлі: 30238009
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-004715-a   
Замовник: Уманський національний університет
Контактна особа: Зрайченко Ірина 380636718110 irinabaranyuk@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 96 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 13:10 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 13:10 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 13:10 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 08.09.2026 12:58

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴96 000.00 Насоси