• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Насоси

Оголошено тендер

115 200.00 UAH
Номер: e1766ecae3e9452cbfcc4ced70d13f4d
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-004880-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Уманський національний університет
Замовник: Уманський національний університет
Очікувана вартість: 115 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Насоси
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресори
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 31.08.2026 11:57

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписКошти Державного бюджету України
Код класифікації видатківКПК-2026:2201160 - Підготовка кадрів закладами вищої освіти та забезпечення діяльності їх баз практики
Сума115 200.00 UAH