-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Костюм робочий (утеплений)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-002907-a
Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі зазначено в файлі: "Технічні вимоги"
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 11:40)
455 000.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
06
дн
17
год
24
хв
47
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Період уточнення:
31.08.2026 11:23 - 05.09.2026 00:00
Відповідь надана
Щодо основної тканини виробу
Номер:
5b5bdb4eae3a429893b2dc1289f19d7e
Дата опублікування:
01.09.2026 11:27
Опис:
Доброго дня. У Вас в ТД Додаток4 вказано: 1.1. Сертифікат/Декларація відповідності на основну тканину, що засвідчують відповідність вимогам ДСТУ, вимоги яких поширюються на виріб та діють в даний час саме того виробника, щодо якого надана технічна документація, незрозуміло що саме потрібно:, Сертифікат/декларація на виріб чи сертифікат /декларація на основну тканину?
Відповідь:
Доброго дня! В ТД Додаток4 пункт 1.1. детально розкриває пункт 1. Щодо готового виробу (запропонованого товару)
Дата відповіді:
01.09.2026 11:37