-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Костюм робочий (утеплений)
Оголошено тендер
546 000.00
UAH
Номер:
f2befac1728d44f9a631544691036ae8
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-002999-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне Підприємство "Благоустрій Кременчука"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03351958
-
Адреса:
39605, Україна, Полтавська область, Кременчук, Полтавська область, місто Кременчук, вулиця Полковника Гегечкорі будинок 27
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне Підприємство "Благоустрій Кременчука"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03351958
-
Адреса:
39605, Україна, Полтавська область, Кременчук, Полтавська область, місто Кременчук, вулиця Полковника Гегечкорі будинок 27
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
546 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Костюм робочий (утеплений)
Примітки:
Зміни до річного плану закупівель
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
18130000-9 Спеціальний робочий одяг
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
31.08.2026 10:52
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Костюм робочий (утеплений)
Кількість
213 штука
Період постачання
до 15.11.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяКременчук
Сума546 000.00 UAH