-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Костюм робочий (утеплений)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-002907-a
Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі зазначено в файлі: "Технічні вимоги"
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 11:40)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 11:40)
455 000.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
19
год
46
хв
26
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
4796e5e47f5c4d28a30f38e74330588c
Внутрішній номер закупівлі:
30236206
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-002907-a
Замовник:
Комунальне Підприємство "Благоустрій Кременчука"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03351958
-
Адреса:
39605, Україна, Полтавська область, Кременчук, Полтавська область, місто Кременчук, вулиця Полковника Гегечкорі будинок 27
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лимарь Олена Ігорівна 380507536366 tender03351958lymar@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
18130000-9 Спеціальний робочий одягАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
455 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 11:23 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 11:23 - 08.09.2026 11:40
Період оскарження:
31.08.2026 11:23 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 14:46
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴455 000.00 Костюм робочий (утеплений)