-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Котел настінний газовий у комплекті з насадкою примусової витяжки димових газів та з можливістю підключення котлів у каскади ( ДК 021:2015-44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-000050-a
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
501 666.67
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
06
дн
15
год
19
хв
18
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Період уточнення:
31.08.2026 06:20 - 05.09.2026 00:00
Без відповіді
Роз'яснення щодо насадка примусової витяжки димових газів
Номер:
0d357b03abc342368e44e201bb140ee4
Дата опублікування:
31.08.2026 14:32
Опис:
Шановний Замовнику, надайте роз'яснення що саме мається на увазі під цим формулюванням? Йдеться про індивідуальну турбонасадку (напівтурбо) на кожен окремий котел, чи про загальний каскадний димосос (ексгаустер) для колективного димоходу?
Без відповіді
Уточнення стосовно підключення котлів у каскади
Номер:
6be902e8f6cc4be0988c7254315d956c
Дата опублікування:
31.08.2026 14:29
Опис:
Шановний Замовнику, будь ласка, надайте роз'яснення: чи необхідно включати в комплект каскадні модулі (автоматику керування та гідравлічну обв'язку/колектори)?