• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Котел настінний газовий у комплекті з насадкою примусової витяжки димових газів та з можливістю підключення котлів у каскади ( ДК 021:2015-44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)

501 666.67 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
08
год
18
хв
18
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: a283fe898e7a4ef89075c99a5f8c348d
Внутрішній номер закупівлі: 30233296
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-000050-a   
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ ЯВОРІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Мельниченко Ольга Романівна 380673498585 zakupivliyavorivosvita@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 501 666.67 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 06:20 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 06:20 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 06:20 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 08.09.2026 12:14

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴501 666.67 Котел настінний газовий у комплекті з насадкою примусової витяжки димових газів та з можливістю підключення котлів у каскади ( ДК 021:2015-44620000-2Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі)