• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Котел настінний газовий у комплекті з насадкою примусової витяжки димових газів та з можливістю підключення котлів у каскади ( ДК 021:2015-44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі)

Оголошено тендер

602 000.00 UAH
Номер: 23ca2ae213f843f9b4a385cc1a7fa960
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-000076-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ВІДДІЛ ОСВІТИ ЯВОРІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ ЯВОРІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 602 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Котел настінний газовий у комплекті з насадкою примусової витяжки димових газів та з можливістю підключення котлів у каскади ( ДК 021:2015-44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 31.08.2026 06:06

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяЯворів
Сума602 000.00 UAH