-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
-
Скасування закупівлі
42160000-8 Котельні установки (Блочно-модульні котельні)
Тендер Prozorro UA-2026-08-28-011621-a
Блочно-модульні котельні
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 3 дні (до 05.09.26 00:00)
17 650 000.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
03
дн
05
год
00
хв
58
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Період уточнення:
28.08.2026 20:01 - 02.09.2026 00:00
Відповідь надана
no
Номер:
11a007f9b67943dfa582cb01707f1fce
Дата опублікування:
31.08.2026 19:55
Опис:
By Law 922 you must provide 15-30 days. Sec. 34 of CMU 1178 is for simplified procurements. Please extend the closing date in accordance with Law.
Відповідь:
Закупівлю скасовано відповідно до протоколу №465 від 31.08.2026
Дата відповіді:
01.09.2026 18:48
Відповідь надана
closing time
Номер:
67e942c87a184cc3b3c25a37657930c5
Дата опублікування:
29.08.2026 19:06
Опис:
You have issued this tender on Friday evening and set its closing on midnight of Wednesday. Corruption? Or lack of understanding the business? Maybe - better to the battlefield?
If it is simply a lack of experience, provide MINIMUM 10 days from amendment date.
Відповідь:
Закупівля оголошена в межах чинного законодавства.
Дата відповіді:
31.08.2026 19:50