• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

42160000-8 Котельні установки (Блочно-модульні котельні)

Оголошено тендер

17 650 000.00 UAH
Номер: 9401b163105f4ab68f41d8d1ed780912
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-28-013611-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ГУНП в Київській області
Замовник: ГУНП в Київській області
Очікувана вартість: 17 650 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: 42160000-8 Котельні установки (Блочно-модульні котельні)
Примітки: Блочно-модульні котельні
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 42160000-8 Котельні установки
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 28.08.2026 19:36

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1007020 - Забезпечення діяльності органів, установ та закладів Національної поліції України
Сума17 650 000.00 UAH