-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
-
Скасування закупівлі
42160000-8 Котельні установки (Блочно-модульні котельні)
Тендер Prozorro UA-2026-08-28-011621-a
Блочно-модульні котельні
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 3 дні (до 05.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 3 дні (до 05.09.26 00:00)
17 650 000.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
03
дн
14
год
49
хв
41
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
de5653b56a8d456e9641ad9de69353d8
Внутрішній номер закупівлі:
30231037
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-28-011621-a
Замовник:
ГУНП в Київській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108616
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, 01601, м. Київ, вул. Володимирська, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ропай Сергій Сергійович +380442716469, +380442716478 ropay.s.2017@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
42160000-8 Котельні установкиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
17 650 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
28.08.2026 20:01 - 02.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
28.08.2026 20:01 - 05.09.2026 00:00
Період оскарження:
28.08.2026 20:01 - 02.09.2026 00:00
Аукціон:
з 07.09.2026 14:29
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
1b7f49e8066e403a8cc92710f179c8ab
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
відповідно до підпункту 2 пункту 50 Особливостей «неможливість усунення порушень, що виникли через виявлені порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель, з описом таких порушень», у зв’язку із невірно зазначеною очікуваною вартістю при створенні річного плану закупівель
Період оскарження:
31.08.2026 19:56 - 11.09.2026 00:00
Дата опублікування:
31.08.2026 19:56
Статус:
Період оскарження
- Лот №1 ₴17 650 000.00 42160000-8 Котельні установки (Блочно-модульні котельні)