• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Лікарські засоби різні. Реагенти сумісні з гематологічними аналізаторами Diatron. Розчин Ділюент Diatro Dil-DIFF (код НК 024:2023-58237, код НК 031:2024- W0103010105), лізуючий реагент Diatro Lyse-DIFF (код НК 024:2023-61165, код НК 031:2024- W0103010105), очищуючий розчин Diatro Cleaner (код НК 024:2023-63377, код НК 031:2024- W0103010105), контроль гематологічний Diacon 3норма (код НК 024:2023 -55866, код НУ 031:2024 - W0103010501)

Кваліфікація

87 524.78 UAH без ПДВ
Період уточнення: 28.08.2026 12:01 - 02.09.2026 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим