-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лікарські засоби різні. Реагенти сумісні з гематологічними аналізаторами Diatron. Розчин Ділюент Diatro Dil-DIFF (код НК 024:2023-58237, код НК 031:2024- W0103010105), лізуючий реагент Diatro Lyse-DIFF (код НК 024:2023-61165, код НК 031:2024- W0103010105), очищуючий розчин Diatro Cleaner (код НК 024:2023-63377, код НК 031:2024- W0103010105), контроль гематологічний Diacon 3норма (код НК 024:2023 -55866, код НУ 031:2024 - W0103010501)
Оголошено тендер
93 651.52
UAH
Номер:
c244b2f2a0394f57a89fb1527ef37664
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-27-012456-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПЕРИНАТАЛЬНИЙ ЦЕНТР М. КИЄВА" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
22964365
-
Адреса:
03037, Україна, м. Київ, пр. Лобановського Валерія, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПЕРИНАТАЛЬНИЙ ЦЕНТР М. КИЄВА" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
22964365
-
Адреса:
03037, Україна, м. Київ, пр. Лобановського Валерія, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
93 651.52 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Лікарські засоби різні. Реагенти сумісні з гематологічними аналізаторами Diatron. Розчин Ділюент Diatro Dil-DIFF (код НК 024:2023-58237, код НК 031:2024- W0103010105), лізуючий реагент Diatro Lyse-DIFF (код НК 024:2023-61165, код НК 031:2024- W0103010105), очищуючий розчин Diatro Cleaner (код НК 024:2023-63377, код НК 031:2024- W0103010105), контроль гематологічний Diacon 3норма (код НК 024:2023 -55866, код НУ 031:2024 - W0103010501)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різні
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування:
27.08.2026 15:57
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума93 651.52 UAH