-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Лікарські засоби різні. Реагенти сумісні з гематологічними аналізаторами Diatron. Розчин Ділюент Diatro Dil-DIFF (код НК 024:2023-58237, код НК 031:2024- W0103010105), лізуючий реагент Diatro Lyse-DIFF (код НК 024:2023-61165, код НК 031:2024- W0103010105), очищуючий розчин Diatro Cleaner (код НК 024:2023-63377, код НК 031:2024- W0103010105), контроль гематологічний Diacon 3норма (код НК 024:2023 -55866, код НУ 031:2024 - W0103010501)
Тендер Prozorro UA-2026-08-28-004470-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
Кваліфікація
87 524.78
UAH без ПДВ
Номер:
726c7ec82fc14643bc876729a3dbd10e
Внутрішній номер закупівлі:
30223907
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-28-004470-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПЕРИНАТАЛЬНИЙ ЦЕНТР М. КИЄВА" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
22964365
-
Адреса:
03037, Україна, м. Київ, пр. Лобановського Валерія, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Омельчук Людмила Степанівна 380677684523,380987683228 pcenter_ekonomist@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
87 524.78 UAH без ПДВ
Період уточнення:
28.08.2026 12:01 - 02.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
28.08.2026 12:01 - 05.09.2026 10:00
Аукціон:
з 07.09.2026 14:35
Період кваліфікації:
з 05.09.2026 10:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴87 524.78 Реагенти сумісні з гематологічними аналізаторами Diatron.