-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
-
Скасування закупівлі
Поточний ремонт інших об'єктів та елементів благоустрою, а саме тротуару на перехресті вул. Івана Мазепи та вул. 23-го Вересня, вул. Соборності, вул. Європейська та вул. Шевченка у м. Полтава
Тендер Prozorro UA-2026-08-27-009595-a
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишився день (до 04.09.26 00:00)
6 145 517.15
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
01
дн
13
год
12
хв
31
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Період уточнення:
27.08.2026 15:30 - 01.09.2026 00:00
Відповідь надана
Тендерна документація.
Номер:
bdaeb57e6d814cbd9d54fc0acf144bed
Дата опублікування:
31.08.2026 16:15
Опис:
Шановний Замовнику!
Розділом ІІ Додатку 5 до тендерної документації «Технічні та якісні вимоги до предмета закупівлі», у «Відомості обсягів послуг з поточного ремонту», у п. 21 зазначено: «Навантаження ґрунту екскаваторами на автомобілі-самоскиди, місткість ковша екскаватора 0,5 м³» в обсязі 146,7704 т.
Водночас у п. 22 «Перевезення ґрунту до 15 км» зазначено обсяг лише 1,467704 т.
Зазначені обсяги не відповідають один одному, оскільки обсяг перевезення ґрунту має відповідати обсягу ґрунту, що підлягає навантаженню згідно з п. 21.
У зв’язку з вищезазначеним просимо перевірити правильність зазначених обсягів та внести відповідні зміни до тендерної документації, привівши обсяг робіт за п. 22 у відповідність до обсягу, зазначеного у п. 21.
Відповідь:
Дякуємо за звернення та пильність, наразі зміни вже неможливо, без порушення. На разі прийнято рішення у відміні відкритих торгів.
Дата відповіді:
31.08.2026 17:06