-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт інших об'єктів та елементів благоустрою, а саме тротуару на перехресті вул. Івана Мазепи та вул. 23-го Вересня, вул. Соборності, вул. Європейська та вул. Шевченка у м. Полтава
Оголошено тендер
7 374 620.00
UAH
Номер:
e89240c995304877901ff1e718a14307
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-27-010707-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Полтавської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03365854
-
Адреса:
36000, Україна, Полтавська область, м. Полтава, вул. Стрітенська, 19
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Полтавської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03365854
-
Адреса:
36000, Україна, Полтавська область, м. Полтава, вул. Стрітенська, 19
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
7 374 620.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт інших об'єктів та елементів благоустрою, а саме тротуару на перехресті вул. Івана Мазепи та вул. 23-го Вересня, вул. Соборності, вул. Європейська та вул. Шевченка у м. Полтава
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
27.08.2026 15:04
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Поточний ремонт інших об'єктів та елементів благоустрою, а саме тротуару на перехресті вул. Івана Мазепи та вул. 23-го Вересня, вул. Соборності, вул. Європейська та вул. Шевченка у м. Полтава
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяШевченківський
Сума7 374 620.00 UAH