-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
-
Скасування закупівлі
Поточний ремонт інших об'єктів та елементів благоустрою, а саме тротуару на перехресті вул. Івана Мазепи та вул. 23-го Вересня, вул. Соборності, вул. Європейська та вул. Шевченка у м. Полтава
Тендер Prozorro UA-2026-08-27-009595-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишився день (до 04.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишився день (до 04.09.26 00:00)
6 145 517.15
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
01
дн
17
год
58
хв
43
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
6b95bbf3926342189214e612faaa54c5
Внутрішній номер закупівлі:
30215616
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-27-009595-a
Замовник:
Управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Полтавської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03365854
-
Адреса:
36000, Україна, Полтавська область, м. Полтава, вул. Стрітенська, 19
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Ігор Ланюк +380532561938 gorgyts190@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
6 145 517.15 UAH без ПДВ
Період уточнення:
27.08.2026 15:30 - 01.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
27.08.2026 15:30 - 04.09.2026 00:00
Період оскарження:
27.08.2026 15:30 - 01.09.2026 00:00
Аукціон:
з 04.09.2026 12:31
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
f4ab5f6c6cd94fe599225715f0fc0f26
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
1. Розділом ІІ Додатку 5 до тендерної документації «Технічні та якісні вимоги до предмета закупівлі», у «Відомості обсягів послуг з поточного ремонту», у п. 21 зазначено: «Навантаження ґрунту екскаваторами на автомобілі-самоскиди, місткість ковша екскаватора 0,5 м³» в обсязі 146,7704 т.
Водночас у п. 22 «Перевезення ґрунту до 15 км» у зв’язку з технічною опискою зазначено обсяг 1,467704 т.
Внесення змін призведе до зміни очікуваною вартості, що неможливо здійснити на етапі подачі пропозицій учасників.
Період оскарження:
31.08.2026 17:27 - 11.09.2026 00:00
Дата опублікування:
31.08.2026 17:27
Статус:
Період оскарження
- Лот №1 ₴6 145 517.15 Поточний ремонт інших об'єктів та елементів благоустрою, а саме тротуару на перехресті вул. Івана Мазепи та вул. 23-го Вересня, вул. Соборності, вул. Європейська та вул. Шевченка у м. Полтава