-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Захисні комплекти для проведення тактичних занять із застосуванням нелетальних маркувальних боєприпасів (шоломи з захисними комірами)
Тендер Prozorro UA-2026-08-26-008458-a
Аукціон
до початку аукціону залишилася 21 година
1 089 500.00
UAH без ПДВ
Період уточнення:
26.08.2026 14:36 - 31.08.2026 00:00
Відповідь надана
Обгрунтування відхилення Учасника
Номер:
4ff7499bd7684b81947f9b92598e87eb
Дата опублікування:
28.08.2026 12:02
Опис:
Звертаємо увагу Замовника, що відсутність документів у тендерній документації Учасника, що не передбачені тендерною документацією не є підставою відхилення такого учасника. Ви згодні?
Відповідь:
Доброго дня.
Згідно з положеннями пункту 28 Особливостей, відсутність документів/інформації, що не входять до обов'язкових додатків із вимогами до учасників, не може слугувати причиною для відхилення пропозиції. З цим я згоден.
З повагою)
Дата відповіді:
31.08.2026 09:58
Відповідь надана
ТХ
Номер:
23b86a7dd9f84d2582bb85c3144752f1
Дата опублікування:
27.08.2026 11:35
Опис:
Доброго дня. Замовник встановив вимогу: "Замовник залишає за собою право здійснити перевірку запропонованого Учасником товару на відповідність технічним вимогам. У разі встановлення невідповідності пропозиція Учасника підлягає відхиленню." Просимо надати розьяснення на підставі яких документів, що вказані в тендерній документації на закупівлю, чи вигаданих Замовником?
Відповідь:
Доброго дня, шановний Учаснику. Замовник в Додатку 2 (Технічна специфікація) Тендерної документації вказав якісні та технічні характеристики потрібного товару, та прописав перелік документації, що їх підтверджує. Вимога про те, що Замовник залишає за собою право здійснити перевірку запропонованого Учасником товару на відповідність технічним вимогам та, у разі встановлення невідповідності, пропозиція Учасника підлягає відхиленню є законною вимогою, що захищає від недобросовісних Учасників, які намагаються ввести в оману Замовника.
Також звертаю увагу на те, що відповідно до п.42 Особливостей постанови №1178 від 12 жовтня 2022 р. Замовник має право звернутися за підтвердженням інформації, наданої учасником/переможцем процедури закупівлі, до органів державної влади, підприємств, установ, організацій відповідно до їх компетенції.
У разі отримання достовірної інформації про невідповідність учасника процедури закупівлі вимогам кваліфікаційних критеріїв, наявність підстав, визначених пунктом 47 цих особливостей, або факту зазначення у тендерній пропозиції будь-якої недостовірної інформації, що є суттєвою під час визначення результатів відкритих торгів, замовник відхиляє тендерну пропозицію такого учасника процедури закупівлі.
Отже, з викладеного вище випливає, що Замовник залишає право за собою самостійно здійснити перевірку запропонованого Учасником товару на відповідність технічним вимогам з наданої ним інформаці та інших відкритих джерел (офіційні сайти, протоколи випробувань, сертифікати та таке інше), а також звернутися до органів державної влади, підприємств, установ, організацій відповідно до їх компетенції.
Замовник має на меті закупити потрібний товар в межах чинного законодавства та не розуміє, що має на увазі Учасник, говорячі про вигадані документи.
Зрештою, Учасник має законне право оскаржити рішення Замовника, якщо з ним не погоджується.
З повагою)
Дата відповіді:
27.08.2026 18:23