-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Захисні комплекти для проведення тактичних занять із застосуванням нелетальних маркувальних боєприпасів (шоломи з захисними комірами)
Тендер Prozorro UA-2026-08-26-008458-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон до початку аукціону залишилося 22 години
-
Пропозиції
розглянуто
Аукціон
до початку аукціону залишилося 22 години
1 089 500.00
UAH без ПДВ
Номер:
3b00714288214e638fde88867d826a9c
Внутрішній номер закупівлі:
30200076
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-26-008458-a
Замовник:
Військова частина А4138
×
-
Код ЄДРПОУ:
26614863
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Анатолій Кухар +380938657217 a4138zakupivli@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
35810000-5 Індивідуальне обмундируванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 089 500.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
26.08.2026 14:36 - 31.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
26.08.2026 14:36 - 03.09.2026 14:31
Аукціон:
з 04.09.2026 15:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 089 500.00 Захисні комплекти для проведення тактичних занять із застосуванням нелетальних маркувальних боєприпасів (шоломи з захисними комірами)