• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Захисні комплекти для проведення тактичних занять із застосуванням нелетальних маркувальних боєприпасів (шоломи з захисними комірами)

Оголошено тендер

1 089 500.00 UAH
Номер: 6bb081cd76814968b443f3abb0eb18c0
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-26-008062-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Військова частина А4138
Замовник: Військова частина А4138
Очікувана вартість: 1 089 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Захисні комплекти для проведення тактичних занять із застосуванням нелетальних маркувальних боєприпасів (шоломи з захисними комірами)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 35810000-5 Індивідуальне обмундирування
КЕКВ: 2260 Видатки та заходи спеціального призначення
Дата опублікування: 26.08.2026 13:12

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2101020 - Забезпечення діяльності Збройних Сил України, підготовка кадрів і військ, медичне забезпечення особового складу, ветеранів військової служби та членів їхніх сімей, ветеранів війни
Сума1 089 500.00 UAH