• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

«Комп'ютер Vinga Advanced D8392 (R7M16INT.D8392) або еквівалент; Комп'ютер Lenovo IdeaCentre AiO 27ARR9 / Ryzen7 7735HS, 16, 512, WKM (F0HQ004EUO) або еквівалент; Ноутбук Acer Extensa 15 EXO15-41 (NX.EL5EU.003) або еквівалент; ДК 021:2015: 30213000-5 - Персональні комп’ютери, код 30210000-4 - Машини для обробки даних (апаратна частина) за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника»

Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 18 годин (до 02.09.26 00:00)

498 000.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
00
дн
18
год
20
хв
00
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Період уточнення: 25.08.2026 14:08 - 30.08.2026 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим