-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Комп'ютер Vinga Advanced D8392 (R7M16INT.D8392) або еквівалент; Комп'ютер Lenovo IdeaCentre AiO 27ARR9 / Ryzen7 7735HS, 16, 512, WKM (F0HQ004EUO) або еквівалент; Ноутбук Acer Extensa 15 EXO15-41 (NX.EL5EU.003) або еквівалент; ДК 021:2015: 30213000-5 - Персональні комп’ютери, код 30210000-4 - Машини для обробки даних (апаратна частина) за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника»
Тендер Prozorro UA-2026-08-25-007738-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишився день (до 02.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишився день (до 02.09.26 00:00)
498 000.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
01
дн
06
год
20
хв
33
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
83ab20eabd7448b68df16b7b264cdfca
Внутрішній номер закупівлі:
30185120
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-25-007738-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ №2» ЧЕРНІГІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
14233274
-
Адреса:
14034, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, проспект Грушевського Михайла, будинок 168б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Леся Маркович +380979711440 lesyamarkovich17@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
498 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
25.08.2026 14:08 - 30.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
25.08.2026 14:08 - 02.09.2026 00:00
Період оскарження:
25.08.2026 14:08 - 30.08.2026 00:00
Аукціон:
з 02.09.2026 12:39
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴498 000.00 «Комп'ютер Vinga Advanced D8392 (R7M16INT.D8392) або еквівалент; Комп'ютер Lenovo IdeaCentre AiO 27ARR9 / Ryzen7 7735HS, 16, 512, WKM (F0HQ004EUO) або еквівалент; Ноутбук Acer Extensa 15 EXO15-41 (NX.EL5EU.003) або еквівалент; ДК 021:2015: 30213000-5 - Персональні комп’ютери, код 30210000-4 - Машини для обробки даних (апаратна частина) за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника»