-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Комп'ютер Vinga Advanced D8392 (R7M16INT.D8392) або еквівалент; Комп'ютер Lenovo IdeaCentre AiO 27ARR9 / Ryzen7 7735HS, 16, 512, WKM (F0HQ004EUO) або еквівалент; Ноутбук Acer Extensa 15 EXO15-41 (NX.EL5EU.003) або еквівалент; ДК 021:2015: 30213000-5 - Персональні комп’ютери, код 30210000-4 - Машини для обробки даних (апаратна частина) за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника»
Оголошено тендер
597 600.00
UAH
Номер:
14d459141fc04ad58f6af5d893f68777
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-25-009393-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ №2» ЧЕРНІГІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
14233274
-
Адреса:
14034, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, проспект Грушевського Михайла, будинок 168б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ №2» ЧЕРНІГІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
14233274
-
Адреса:
14034, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, проспект Грушевського Михайла, будинок 168б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
597 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Комп'ютер Vinga Advanced D8392 (R7M16INT.D8392) або еквівалент; Комп'ютер Lenovo IdeaCentre AiO 27ARR9 / Ryzen7 7735HS, 16, 512, WKM (F0HQ004EUO) або еквівалент; Ноутбук Acer Extensa 15 EXO15-41 (NX.EL5EU.003) або еквівалент; ДК 021:2015: 30213000-5 - Персональні комп’ютери, код 30210000-4 - Машини для обробки даних (апаратна частина) за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника»
Примітки:
Закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
25.08.2026 14:00
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Комп'ютер Vinga Advanced D8392 (R7M16INT.D8392) або еквівалент
Кількість
8 штука
Період постачання
(не задано)
Комп'ютер Lenovo IdeaCentre AiO 27ARR9 / Ryzen7 7735HS, 16, 512, WKM (F0HQ004EUO) або еквівалент
Кількість
6 штука
Період постачання
(не задано)
Ноутбук Acer Extensa 15 EXO15-41 (NX.EL5EU.003) або еквівалент
Кількість
5 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума597 600.00 UAH