-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Сонячні панелі
Тендер Prozorro UA-2026-08-21-007058-a
Торги не відбулися
289 100.00
UAH без ПДВ
Період уточнення:
21.08.2026 13:27 - 26.08.2026 00:00
Відповідь надана
Еквівалент
Номер:
4cd9956f290d4cbf929f63587fc4f285
Дата опублікування:
21.08.2026 14:36
Опис:
Шановний Замовнику, чи влаштують Вас такі панелі? Leapton Solar LP182x199-M-66-NH-585W
Відповідь:
Добрий день. Уповноважена особа розглянула Ваше звернення. За результатами розгляду
повідомляємо наступне. Відповідно до п.3.6.2. ч.5 Розділу ІІІ тендерної документації, технічні,
якісні, кількісні характеристики зазначені у Додатку №1 до тендерної документації.
Відповідно до п.3 Загальних вимог Додатка №1 до тендерної документації, Постачальник
повинен запропонувати товар та його комплектуючі, який відповідає технічним вимогам, які
зазначені у Таблиці 1 цього Додатку.
Враховуючи вищевикладене, Ви можете запропонувати товар конкретні характеристики,
якого мають відповідати або перевищувати характеристики вказані Замовником у Додатку №1 до
тендерної документації.
Розгляд тендерної пропозиції буде здійснюватись виключно на підставі документів,
наданих Вами у складі тендерної пропозиції.
Дата відповіді:
24.08.2026 16:21