-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Сонячні панелі
Тендер Prozorro UA-2026-08-21-007058-a
Торги не відбулися
289 100.00
UAH без ПДВ
Номер:
74aa8bcc63f64badb09f65525de10d4c
Внутрішній номер закупівлі:
30159040
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-21-007058-a
Замовник:
КП "Комунсервіс" Чемеровецької селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
37127831
-
Адреса:
31601, Україна, Хмельницька область, Чемерівці, вул.Івана Франка буд.5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Цугель Катерина Вікторівна +380974679807 komunservicechem@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09330000-1 Сонячна енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
289 100.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
21.08.2026 13:27 - 26.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
21.08.2026 13:27 - 29.08.2026 18:00
Аукціон:
з 31.08.2026 14:11
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴289 100.00 Сонячні панелі