-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Сонячні панелі
Оголошено тендер
346 920.00
UAH
Номер:
9cf1cdbdaa9e4eb8bb242c1f33a4de0e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-21-008004-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КП "Комунсервіс" Чемеровецької селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
37127831
-
Адреса:
31601, Україна, Хмельницька область, Чемерівці, вул.Івана Франка буд.5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КП "Комунсервіс" Чемеровецької селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
37127831
-
Адреса:
31601, Україна, Хмельницька область, Чемерівці, вул.Івана Франка буд.5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
346 920.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Сонячні панелі
Примітки:
Річний план закупівель затверджено рішенням уповноваженої особи, протокол №82 від 21.08.2026 року.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
09330000-1 Сонячна енергія
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
21.08.2026 13:05
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяЧемерівці
Сума346 920.00 UAH