-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Послуги з поточного (ямкового) ремонту асфальтобетонного покриття дільниці №1 Замовника
Тендер Prozorro UA-2026-08-21-005472-a
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 2 дні назад
4 787 809.17
UAH без ПДВ
Період уточнення:
21.08.2026 12:10 - 26.08.2026 00:00
Відповідь надана
ДЕФЕКТНИЙ АКТ
Номер:
af1fa50a44a74968bd650ac8dcd2217c
Дата опублікування:
25.08.2026 12:54
Опис:
Добрий день! Просимо надати роз’яснення стосовно пункта 7 дефектного акта, а саме «Навантаження асфальної крихти екскаваторами на автомобілі-самоскиди, місткість ковша екскаватора 0,25 м3. кількість: 3004,6*0,05*2,4», де Замовником зазначено кількість «3004,6*0,05*2,4» що при перерахунку не відповідає значенню в колонці 4 цього дефектного акту.
Відповідь:
Доброго дня! Дякуємо за звернення. Дійсно в колонці 2 п.7 «Навантаження асфальної крихти екскаваторами на автомобілі-самоскиди, місткість ковша екскаватора 0,25 м3. кількість: 3004,6*0,05*2,4» є технічна помилка в кількості. Просимо вірною вважати "кількість: 3147,6*0,05*2,4", як в колонці 2 п.8. Колонка 4 пунктів 7 та 8 – без змін.
Дата відповіді:
26.08.2026 12:36