-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного (ямкового) ремонту асфальтобетонного покриття дільниці №1 Замовника
Оголошено тендер
5 745 371.00
UAH
Номер:
779f6a48613d45919b006aba036eaded
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-21-006282-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Державне підприємство "Комбінат "Прогрес" Державного агентства з управління резервами України
×
-
Код ЄДРПОУ:
14373207
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державне підприємство "Комбінат "Прогрес" Державного агентства з управління резервами України
×
-
Код ЄДРПОУ:
14373207
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
5 745 371.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з поточного (ямкового) ремонту асфальтобетонного покриття дільниці №1 Замовника
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
Дата опублікування:
21.08.2026 11:58
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з поточного (ямкового) ремонту асфальтобетонного покриття дільниці №1 Замовника
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума5 745 371.00 UAH