-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Послуги з поточного (ямкового) ремонту асфальтобетонного покриття дільниці №1 Замовника
Тендер Prozorro UA-2026-08-21-005472-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 2 дні назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 2 дні назад
4 787 809.17
UAH без ПДВ
Номер:
8b9709282b794a88b4b7e2ae028b26f6
Внутрішній номер закупівлі:
30157455
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-21-005472-a
Замовник:
Державне підприємство "Комбінат "Прогрес" Державного агентства з управління резервами України
×
-
Код ЄДРПОУ:
14373207
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталя Скрипніченко +380444973068 prtender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
4 787 809.17 UAH без ПДВ
Період уточнення:
21.08.2026 12:10 - 26.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
21.08.2026 12:10 - 29.08.2026 00:00
Аукціон:
31.08.2026 15:05 - 31.08.2026 15:52
Період кваліфікації:
31.08.2026 15:52 - 03.09.2026 11:16
Період завантаження договору:
09.09.2026 00:00 - 19.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴4 787 809.17 Послуги з поточного (ямкового) ремонту асфальтобетонного покриття дільниці №1 Замовника