-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
33690000-3 - Лікарські засоби різні (Лабораторні реактиви та розчини)
Тендер Prozorro UA-2026-08-21-004355-a
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 22 години (до 02.09.26 10:30)
11 008.45
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
00
дн
22
год
33
хв
47
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Період уточнення:
21.08.2026 11:32 - 30.08.2026 00:00
Відповідь надана
Щодо розбіжностей між переліком товарів в оголошенні та Технічним завданням Додаток 1
Номер:
5e69fdbea3634fbb85697fcf5d784a32
Дата опублікування:
28.08.2026 08:58
Опис:
Шановний Замовнику!
Під час ознайомлення з тендерною документацією за даною закупівлею було виявлено розбіжність між кількістю позицій, зазначених у специфікації оголошення, та вимогами Додатка 1.
Згрупований перелік позицій в електронній системі закупівлі (оголошенні) містить 2 позиції реагентів, тоді як у Додатку 1 детально описані вимоги та характеристики для 9 позицій реагентів.
Для забезпечення коректного подання тендерних пропозицій учасниками та уникнення подальших непорозумінь під час проведення закупівлі, просимо привести у відповідність інформацію в оголошенні або внести відповідні зміни до тендерної документації.
Дякуємо за співпрацю!
Відповідь:
добрий день, дякую за звернення. Виправили
Дата відповіді:
28.08.2026 10:33