-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
33690000-3 - Лікарські засоби різні (Лабораторні реактиви та розчини)
Оголошено тендер
11 779.00
UAH
Номер:
6db906a982a74a74850f2e3d27fe8d3d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-21-004420-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Дніпровський центр первинної медико-санітарної допомоги №6" Дніпровської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
37899736
-
Адреса:
49102, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Ближня, буд. 31
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Дніпровський центр первинної медико-санітарної допомоги №6" Дніпровської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
37899736
-
Адреса:
49102, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Ближня, буд. 31
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
11 779.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
33690000-3 - Лікарські засоби різні (Лабораторні реактиви та розчини)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукція
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування:
21.08.2026 11:06
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
контрольний матеріал для перевірки точності біохімічних та імунологічних аналізів/Ліофілізована сироватка людського походження
×
-
НК 024:2023:
52705 Негативна антисироватка IVD (діагностика in vitro), контрольний матеріал
Кількість
2 набір
Період постачання
(не задано)
Діагностичний набір для визначення концентрації загального холестерину (Холестерин 60 (со стандартом))
×
-
НК 024:2023:
44697 Контрольний матеріал для визначення загального холестерину, IVD (діагностика in vitro)
Кількість
1 набір
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Описнадходження від нсзу
Сума11 779.00 UAH